SPÓŁKI MEGASERWIS I EPORE WSPIERAJĄ PRZEDSZKOLE
W naszym przedszkolu rozpoczynamy realizację projektu pn. "Akademia Malucha - miejsce edukacji, zabawy i integracji dla dzieci". W ramach projektu zostaną przeprowadzone zajęcia plastyczne, rękodzielnicze i artystyczne. Z otrzymanych środków zostaną zakupione materiały plastyczne i dekoracyjne, artykuły papiernicze oraz tkaniny, które będą wykorzystywane podczas organizowanych zajęć.

Celem projektu jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju intelektualnego
i emocjonalnego dzieci w wieku przedszkolnym. Uczestnictwo maluchów w zajęciach wpłynie pozytywnie na rozwój inwencji twórczej, rozbudzanie wrażliwości estetycznej, odkrywanie swoich zdolności i talentów, a także kształtowanie poczucia własnej wartości.

Realizacja zajęć jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez MegaSerwis Sp. z o.o. i EPORE Sp. z o.o.


WYCIECZKA DO MUZEUM ŁUŻYCKIEGO
WYCIECZKA DO MUZEUM ŁUŻYCKIEGODnia 26.10.2017r. nasze przedszkolaki odwiedziły Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu. „Trójnogi pies i inne legendy łużyckie” to tytuł najnowszej wystawy w owym Muzeum, która w magiczny sposób wprowadziła nas w świat miejscowych baśni. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały kilku legend w specjalnie zaaranżowanych na tą potrzebę pomieszczeniach. Zwiedziliśmy m.in. mieszczański salon, las, miejski zaułek i karczmę.

To było niezapomniane przeżycie.


   Czytaj więcej    .. 
WARSZTATY LETNIE W SPYTKOWIE
Stowarzyszenie Spytków Bez Granic zaprasza dzieci do uczestnictwa w plenerach malarskich, rzeźbiarskich oraz warsztatach rękodzielniczych.
Zajęcia odbywają się przez całe wakacje w każdą sobotę od 16.00 do 18.00 w gospodarstwie agroturystycznym Abrakadabra w Spytkowie 31.
Dodatkowa atrakcja – zamek dmuchany ze zjeżdżalnią.

Serdecznie zapraszamy!


Zajęcia są współfinansowane ze środków Gminy Zgorzelec.
TRWA REKRUTACJA!
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
PRZERWA ŚWIĄTECZNAInformujemy, że w dniach od 23 grudnia 2016r. do 8 stycznia 2017r. (przerwa świąteczna) przedszkole będzie nieczynne.

Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. niemiecki J.Niemiecki
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne