DZIECI NA PRZEDSTAWIENIU ''BAŚNIOWY MOSTEK CZAROWNIC''
DZIECI NA PRZEDSTAWIENIU ''BAŚNIOWY MOSTEK CZAROWNIC''Dnia 3 lutego 2015 r. całą grupą wybraliśmy się do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, gdzie mogliśmy obejrzeć przedstawienie pod tytułem „Baśniowy mostek czarownic” w wykonaniu aktorów Dolnośląskiego Teatru Młodego Widza. Podążając śladem wrocławskich legend aktorzy zaprosił wszystkie dzieci, rodziców oraz opiekunów na kolejną już przygodę, tym razem osnutą wokół Baśniowego Mostka Czarownic.

Przepiękny spektakl nie tylko odkrył przed dziećmi fascynujące sekrety Dolnego Śląska, ale także pomógł w rozwijaniu pożądanych przymiotów i umiejętności - takich jak odpowiedzialność, szczerość, pracowitość czy troska o porządek. Główna bohaterka - Martynka z małej złośnicy, która zawsze kłóciła się z rodzicami i bratem, niedbająca o porządek w swoim pokoju przemieniła się w dobrą i miłą dziewczynkę, która zawsze słuchała rodziców i swojego starszego brata.

Dla nas była to świetna zabawa, której towarzyszył taniec, dobra muzyka i wpadające w ucho piosenki. Była to prawdziwa uczta dla najmłodszych.


Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne