TEATR ''AKUKU'' W NASZYM PRZEDSZKOLU
TEATR ''AKUKU'' W NASZYM PRZEDSZKOLUDnia 30 października 2015r. do naszego przedszkola przyjechał Teatr "AKUKU" z przedstawieniem pod tytułem: "Czar Złotej Rybki", tego samego dnia odwiedziły nas dzieci z Przedszkola "Raj Malucha" ze Zgorzelca. Wszyscy razem obejrzeliśmy piękne przedstawienie.

Spektakl opowiada o rybaku Andrzeju, który mieszka sam w starej chatce. Pewnego dnia wszystko się zmienia i za sprawą Złotej Rybki w jego domu pojawiają się dwaj synowie i dwa pieski.

Jeden z synów-Arek postanawia ruszyć w świat, gdzie czeka go wiele przygód. Najpierw trafia do miasta, w którym grasuje groźny smok. Arek postanawia walczyć z potworem. Okazuje się jednak ,że smok wcale nie jest zły, tylko nie ma się z kim bawić...W nagrodę za uratowanie miasta królewna postanowiła zostać żoną syna rybaka, ale król ma do niego jeszcze jedną prośbę - ma sprawdzić co złego dzieje się w królewskim lesie.

Arek spotkał tam Babę Jagę, która zamieniła go w kamień. Na ratunek wyruszył mu brat bliźniak Arka - Marek.

Spektakl był bardzo dynamiczny i utrzymany w wesołej tonacji, ale nie zabrakło w nim również morału - nie wolno kłamać i oszukiwać.
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne