JASEŁKA W PRZEDSZKOLU
JASEŁKA W PRZEDSZKOLU...Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy. Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory...

Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez przedszkolaków pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. Dnia 18 grudnia 2015r. w pięknie udekorowanej sali zebrali się nauczyciele, goście oraz prawdziwi aktorzy - nasze przedszkolaki.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających miejsca do schronienia, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni. Jednak to do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście, jak trzej królowie i pastuszkowie, którzy złożyli dzieciątku pokłon...

Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie.

Dużą niespodzianką dla dzieci była bajka, którą w przepiękny sposób przygotowała i przeczytała Pani Małgorzata Zgrodzka. Na zakończenie dzieci życzyły gościom Wesołych Świąt i rozdały przegotowane wcześniej prezenty.


Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne