BĄDŹ BEZPIECZNY - WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLU
BĄDŹ BEZPIECZNY - WIZYTA POLICJANTÓW W PRZEDSZKOLUDnia 13 października nasze przedszkole odwiedziła asp. szt. Ewa Wojteczek z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. Dzieci z wielką radością przyjęły gościa. Pani policjant przypomniała maluchom zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, odpowiedniego zachowania na drodze, a także zasady bezpiecznego przewozu dzieci w samochodzie. Na koniec nasz gość opowiedział o zawodzie policjanta. To była niezwykle pouczająca lekcja, którą dzieci zapamiętają na długo.
   Czytaj więcej    .. 
PRZEDSZKOLAKI NA SPEKTAKLU ''JAŚ I MAŁGOSIA''
PRZEDSZKOLAKI NA SPEKTAKLU ''JAŚ I MAŁGOSIA''Dnia 04.10.2016r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Lubania na spektakl Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Sceniczna adaptacja ,,Jasia i Małgosi” według Jakuba i Wilhelma Grimmów nie traci nic z tajemniczego charakteru i napięcia fabuły pierwowzoru. Spotkanie z głównymi bohaterami i dziś jest drogowskazem w edukacji każdego przedszkolaka.
A było to tak…   Czytaj więcej    .. 
KONCERT W NASZYM PRZEDSZKOLU
KONCERT W NASZYM PRZEDSZKOLU26 września nasze przedszkolaki uczestniczyły w pięknym koncercie -zorganizowanym przez rodziców jednego z naszych maluchów.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wiele na temat instrumentów i sposobów powstawania dźwięków. Pani Ania i Pan Mateusz bowiem, nie tylko posiadają dużą wiedzę z dziedziny muzyki, są także utalentowani i obdarzeni pięknymi głosami, co zaprezentowali podczas wspólnego koncertu.   Czytaj więcej    .. 
TRWA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017
TRWA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy (Link)
Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 881-222-266
Formularz zgłoszeniowy można dostarczyć osobiście do przedszkola w Radomierzycach 7 lub przesłać na adres e-mail: biuro@chatkapuchatka.org.pl
DZIECIAKI SADZENIAKI
DZIECIAKI SADZENIAKIDnia 27.04.2016r. dzieci z naszego przedszkola odwiedziły sklep Leroy Merlin w Zgorzelcu gdzie uczestniczyły w warsztatach „Dzieciaki sadzeniaki”.
Warsztaty składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Dzieci na spotkaniu dowiedziały się między innymi o tym, że rośliny dostarczają nam tlenu niezbędnego do życia, oczyszczają powietrze. Tereny zielone to miejsce zabaw, wypoczynku i umożliwiają uprawianie sportów.
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. niemiecki J.Niemiecki
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne