WARSZTATY LETNIE W SPYTKOWIE
Stowarzyszenie Spytków Bez Granic zaprasza dzieci do uczestnictwa w plenerach malarskich, rzeźbiarskich oraz warsztatach rękodzielniczych.
Zajęcia odbywają się przez całe wakacje w każdą sobotę od 16.00 do 18.00 w gospodarstwie agroturystycznym Abrakadabra w Spytkowie 31.
Dodatkowa atrakcja – zamek dmuchany ze zjeżdżalnią.

Serdecznie zapraszamy!


Zajęcia są współfinansowane ze środków Gminy Zgorzelec.
TRWA REKRUTACJA!
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
PRZERWA ŚWIĄTECZNAInformujemy, że w dniach od 23 grudnia 2016r. do 8 stycznia 2017r. (przerwa świąteczna) przedszkole będzie nieczynne.

PRZEDŚWIĄTECZNY KONCERT
PRZEDŚWIĄTECZNY KONCERTWczoraj (12 grudnia) w naszym przedszkolu odbył się niezwykły koncert muzyczny, zorganizowany przez P. Anię Renke i P. Mateusza Buczka. Goście grali i śpiewali najpopularniejsze piosenki dziecięce. Zagrali również piosenkę o Mikołaju, którą aktualnie śpiewamy w przedszkolu. Przedszkolaki miały okazję posłuchać różnych. Pan Mateusz swoją pasją do muzyki zaraził nasze dzieci, gdyż niemal wszystkie chciały grać na instrumentach muzycznych, i wychodziło im to naprawdę nieźle. Grały na gitarze i na perkusji, a to nie takie proste! Braw i bisów nie było końca. To było bardzo pouczające i pełne radości spotkanie.
   Czytaj więcej    .. 
WIZYTA W TEATRZE I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM
WIZYTA W TEATRZE I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEMW czwartek (8 grudnia) dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Lubania na spotkanie z Mikołajem i spektakl Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Na początku na scenie pojawił się Mikołaj z dobrymi życzeniami. Mikołaj także wprowadził dzieci w magiczny nastrój. Później na scenie pojawili się aktorzy i zaczęło się przedstawienie pt: „ Lokomotywa Pana Tuwima”. W bajkowy sposób aktorzy przedstawili najpopularniejsze wiersze Tuwima np. „Słoń Trąbalski”, „Zosia Samosia”, „Abecadło” no i oczywiście „Lokomotywa”. To było niezwykle emocjonujące przeżycie.
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne