DZIECIAKI SADZENIAKI
DZIECIAKI SADZENIAKIDnia 27.04.2016r. dzieci z naszego przedszkola odwiedziły sklep Leroy Merlin w Zgorzelcu gdzie uczestniczyły w warsztatach „Dzieciaki sadzeniaki”.
Warsztaty składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Dzieci na spotkaniu dowiedziały się między innymi o tym, że rośliny dostarczają nam tlenu niezbędnego do życia, oczyszczają powietrze. Tereny zielone to miejsce zabaw, wypoczynku i umożliwiają uprawianie sportów.
   Czytaj więcej    .. 
ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI
ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKIMiędzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia, w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Ma ono na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz popularyzowanie czytania wśród najmłodszych. Wszystkie zajęcia, zabawy i działania dzieci związane były w tym dniu z książką. Zorganizowaliśmy w ,,Kąciku książki” wystawę ulubionych bajek, dzieci miały okazję do oglądania i zaprezentowania znanych utworów literackich.
   Czytaj więcej    .. 
PRZEDSZKOLAKI W NOWOLANDII
PRZEDSZKOLAKI W NOWOLANDIIDla naszych przedszkolaków14 lutego był wyjątkowym dniem. Maluchy miały okazję bawić się na placu zabaw Nowolandia. Zaraz po śniadaniu, pojechaliśmy busem do Zgorzelca. Dla dzieci to już była duża atrakcja. Nowolandia była zarezerwowana tylko dla naszych przedszkolaków, więc miejsca do zabawy było dużo. Dzieci przez dwie godziny biegały, skakały i ślizgały się do woli. Dla naszych przedszkolaków był to wspaniale spędzone Walentynki.
   Czytaj więcej    .. 
WSPOMÓŻ BUDOWĘ DOMU DZIECKA!
PRZEDSTAWIENIE - 01.2016R.
PRZEDSTAWIENIE - 01.2016R.Uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym pt."O Ignasiu, który nie lubił szkoły"

Dnia 10 lutego 2016r. zostaliśmy zaproszeni do Gminnego Ośrodka Kultury w Radomierzycach na przedstawienie teatralne - animacja lalkami pod tytułem "O Ignasiu, który nie lubił szkoły". Bajka została przedstawiona przez Akademię Wyobraźni z Wrocławia.
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. niemiecki J.Niemiecki
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne