ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI
ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKIMiędzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia, w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Ma ono na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz popularyzowanie czytania wśród najmłodszych. Wszystkie zajęcia, zabawy i działania dzieci związane były w tym dniu z książką. Zorganizowaliśmy w ,,Kąciku książki” wystawę ulubionych bajek, dzieci miały okazję do oglądania i zaprezentowania znanych utworów literackich.
   Czytaj więcej    .. 
PRZEDSZKOLAKI W NOWOLANDII
PRZEDSZKOLAKI W NOWOLANDIIDla naszych przedszkolaków14 lutego był wyjątkowym dniem. Maluchy miały okazję bawić się na placu zabaw Nowolandia. Zaraz po śniadaniu, pojechaliśmy busem do Zgorzelca. Dla dzieci to już była duża atrakcja. Nowolandia była zarezerwowana tylko dla naszych przedszkolaków, więc miejsca do zabawy było dużo. Dzieci przez dwie godziny biegały, skakały i ślizgały się do woli. Dla naszych przedszkolaków był to wspaniale spędzone Walentynki.
   Czytaj więcej    .. 
WSPOMÓŻ BUDOWĘ DOMU DZIECKA!
PRZEDSTAWIENIE - 01.2016R.
PRZEDSTAWIENIE - 01.2016R.Uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym pt."O Ignasiu, który nie lubił szkoły"

Dnia 10 lutego 2016r. zostaliśmy zaproszeni do Gminnego Ośrodka Kultury w Radomierzycach na przedstawienie teatralne - animacja lalkami pod tytułem "O Ignasiu, który nie lubił szkoły". Bajka została przedstawiona przez Akademię Wyobraźni z Wrocławia.
   Czytaj więcej    .. 
BAL KARNAWAŁOWY 2016
BAL KARNAWAŁOWY 2016„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale...”
W piątek 5 lutego w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy dzieci tańczyły i bawiły się doskonale. Zabawie towarzyszyły niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia, szczególnie dla tych najmłodszych. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach, które przygotowały panie nauczycielki.
W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się tortem i słodkościami przygotowanymi przez mamę Nadii, która w tym dniu obchodziła 5-te urodziny. Wszystkiego najlepszego Nadulka!
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. niemiecki J.Niemiecki
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne