KONCERT W NASZYM PRZEDSZKOLU
KONCERT W NASZYM PRZEDSZKOLU26 września nasze przedszkolaki uczestniczyły w pięknym koncercie -zorganizowanym przez rodziców jednego z naszych maluchów.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wiele na temat instrumentów i sposobów powstawania dźwięków. Pani Ania i Pan Mateusz bowiem, nie tylko posiadają dużą wiedzę z dziedziny muzyki, są także utalentowani i obdarzeni pięknymi głosami, co zaprezentowali podczas wspólnego koncertu.   Czytaj więcej    .. 
TRWA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017
TRWA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy (Link)
Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 881-222-266
Formularz zgłoszeniowy można dostarczyć osobiście do przedszkola w Radomierzycach 7 lub przesłać na adres e-mail: biuro@chatkapuchatka.org.pl
DZIECIAKI SADZENIAKI
DZIECIAKI SADZENIAKIDnia 27.04.2016r. dzieci z naszego przedszkola odwiedziły sklep Leroy Merlin w Zgorzelcu gdzie uczestniczyły w warsztatach „Dzieciaki sadzeniaki”.
Warsztaty składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Dzieci na spotkaniu dowiedziały się między innymi o tym, że rośliny dostarczają nam tlenu niezbędnego do życia, oczyszczają powietrze. Tereny zielone to miejsce zabaw, wypoczynku i umożliwiają uprawianie sportów.
   Czytaj więcej    .. 
ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI
ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKIMiędzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia, w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Ma ono na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz popularyzowanie czytania wśród najmłodszych. Wszystkie zajęcia, zabawy i działania dzieci związane były w tym dniu z książką. Zorganizowaliśmy w ,,Kąciku książki” wystawę ulubionych bajek, dzieci miały okazję do oglądania i zaprezentowania znanych utworów literackich.
   Czytaj więcej    .. 
PRZEDSZKOLAKI W NOWOLANDII
PRZEDSZKOLAKI W NOWOLANDIIDla naszych przedszkolaków14 lutego był wyjątkowym dniem. Maluchy miały okazję bawić się na placu zabaw Nowolandia. Zaraz po śniadaniu, pojechaliśmy busem do Zgorzelca. Dla dzieci to już była duża atrakcja. Nowolandia była zarezerwowana tylko dla naszych przedszkolaków, więc miejsca do zabawy było dużo. Dzieci przez dwie godziny biegały, skakały i ślizgały się do woli. Dla naszych przedszkolaków był to wspaniale spędzone Walentynki.
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne