BAL KARNAWAŁOWY 2016
BAL KARNAWAŁOWY 2016„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale...”
W piątek 5 lutego w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy dzieci tańczyły i bawiły się doskonale. Zabawie towarzyszyły niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia, szczególnie dla tych najmłodszych. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach, które przygotowały panie nauczycielki.
W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się tortem i słodkościami przygotowanymi przez mamę Nadii, która w tym dniu obchodziła 5-te urodziny. Wszystkiego najlepszego Nadulka!
   Czytaj więcej    .. 
TEATR AKUKU - STYCZEŃ 2016
TEATR AKUKU - STYCZEŃ 2016Ponownie odwiedził nas teatr AKUKU z przedstawieniem „O królewiczu i Złotolubku”.
Dnia 25 stycznia nasze przedszkole odwiedził teatr Akuku z przedstawieniem pt. „O królewiczu i Złotolubku”. Spektakl opowiadał o królewiczu, który tak bardzo kochał złoto, że nie zauważał nikogo i niczego więcej. Jego chciwość doprowadziła do tego, że pewnego dnia postanawia uwięzić przepięknie śpiewającego słowika w złotej klatce, aby śpiewał tylko dla niego. Ptaszek w zamian za obietnicę Złotolubka, że odzyska wolność sprowadza do jego królestwa przepiękną królewnę Anielkę.

   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKAW Niepublicznym Przedszkolu ,,Chatka Puchatka,, w Radomierzycach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 29 stycznia w przedszkolu odbyła się ta wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani wychowawczyni przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.


   Czytaj więcej    .. 
JASEŁKA W PRZEDSZKOLU
JASEŁKA W PRZEDSZKOLU...Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy. Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory...

Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez przedszkolaków pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. Dnia 18 grudnia 2015r. w pięknie udekorowanej sali zebrali się nauczyciele, goście oraz prawdziwi aktorzy - nasze przedszkolaki.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

   Czytaj więcej    .. 
WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI
WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI17 listopada 2015r. dzieci z naszego przedszkola były na wycieczce w bibliotece w Radomierzycach. Miały okazję obejrzeć nie tylko pokaźny księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich, ale również zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek. Ponadto brały aktywny udział w zajęciach słuchając opowiadania pt. " Przygody Franklina - Franklin idzie do szkoły".
Na zakończenie zajęć dzieci kolorowały bohatera opowiadania. Panie bibliotekarki zachęcały dzieci do korzystania ze zbiorów bibliotecznych.
Przedszkolaki obiecały, że wrócą tu z rodzicami :)
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. niemiecki J.Niemiecki
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne