WSPOMÓŻ BUDOWĘ DOMU DZIECKA!
PRZEDSTAWIENIE - 01.2016R.
PRZEDSTAWIENIE - 01.2016R.Uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym pt."O Ignasiu, który nie lubił szkoły"

Dnia 10 lutego 2016r. zostaliśmy zaproszeni do Gminnego Ośrodka Kultury w Radomierzycach na przedstawienie teatralne - animacja lalkami pod tytułem "O Ignasiu, który nie lubił szkoły". Bajka została przedstawiona przez Akademię Wyobraźni z Wrocławia.
   Czytaj więcej    .. 
BAL KARNAWAŁOWY 2016
BAL KARNAWAŁOWY 2016„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale...”
W piątek 5 lutego w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy dzieci tańczyły i bawiły się doskonale. Zabawie towarzyszyły niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia, szczególnie dla tych najmłodszych. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach, które przygotowały panie nauczycielki.
W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się tortem i słodkościami przygotowanymi przez mamę Nadii, która w tym dniu obchodziła 5-te urodziny. Wszystkiego najlepszego Nadulka!
   Czytaj więcej    .. 
TEATR AKUKU - STYCZEŃ 2016
TEATR AKUKU - STYCZEŃ 2016Ponownie odwiedził nas teatr AKUKU z przedstawieniem „O królewiczu i Złotolubku”.
Dnia 25 stycznia nasze przedszkole odwiedził teatr Akuku z przedstawieniem pt. „O królewiczu i Złotolubku”. Spektakl opowiadał o królewiczu, który tak bardzo kochał złoto, że nie zauważał nikogo i niczego więcej. Jego chciwość doprowadziła do tego, że pewnego dnia postanawia uwięzić przepięknie śpiewającego słowika w złotej klatce, aby śpiewał tylko dla niego. Ptaszek w zamian za obietnicę Złotolubka, że odzyska wolność sprowadza do jego królestwa przepiękną królewnę Anielkę.

   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKAW Niepublicznym Przedszkolu ,,Chatka Puchatka,, w Radomierzycach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 29 stycznia w przedszkolu odbyła się ta wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani wychowawczyni przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.


   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne