JASEŁKA W PRZEDSZKOLU
JASEŁKA W PRZEDSZKOLU...Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy. Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory...

Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez przedszkolaków pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. Dnia 18 grudnia 2015r. w pięknie udekorowanej sali zebrali się nauczyciele, goście oraz prawdziwi aktorzy - nasze przedszkolaki.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

   Czytaj więcej    .. 
WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI
WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI17 listopada 2015r. dzieci z naszego przedszkola były na wycieczce w bibliotece w Radomierzycach. Miały okazję obejrzeć nie tylko pokaźny księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich, ale również zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek. Ponadto brały aktywny udział w zajęciach słuchając opowiadania pt. " Przygody Franklina - Franklin idzie do szkoły".
Na zakończenie zajęć dzieci kolorowały bohatera opowiadania. Panie bibliotekarki zachęcały dzieci do korzystania ze zbiorów bibliotecznych.
Przedszkolaki obiecały, że wrócą tu z rodzicami :)
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA!
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA!I stało się !!! Dnia 10 listopada za pomocą zaczarowanego ołówka dzieci z naszego przedszkola zostały prawdziwymi przedszkolakami i starszakami. Na dzień Pasowania dzieci wspólnie ze swoimi paniami zaprosiły rodziców, aby wspólnie świętować ten ważny dzień. Dla niektórych był to pierwszy występ przed publicznością.
Maluchy miały okazję zaprezentować swoje umiejętności - śpiewały piosenki, tańczyły, grały na instrumentach, recytowały wiersze i rozwiązywały zagadki. Dla rodziców też przygotowany był mały test.   Czytaj więcej    .. 
TEATR ''AKUKU'' W NASZYM PRZEDSZKOLU
TEATR ''AKUKU'' W NASZYM PRZEDSZKOLUDnia 30 października 2015r. do naszego przedszkola przyjechał Teatr "AKUKU" z przedstawieniem pod tytułem: "Czar Złotej Rybki", tego samego dnia odwiedziły nas dzieci z Przedszkola "Raj Malucha" ze Zgorzelca. Wszyscy razem obejrzeliśmy piękne przedstawienie.

Spektakl opowiada o rybaku Andrzeju, który mieszka sam w starej chatce. Pewnego dnia wszystko się zmienia i za sprawą Złotej Rybki w jego domu pojawiają się dwaj synowie i dwa pieski.   Czytaj więcej    .. 
WIZYTA POLICJANTA W PRZEDSZKOLU
WIZYTA POLICJANTA W PRZEDSZKOLUDnia 23.09.2015r. w naszym przedszkolu gościliśmy policjanta. Spotkanie odbyło się w ramach programu „Bezpieczna droga do przedszkola”. Pan policjant przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę przy sygnalizacji świetlnej oraz na pasach. Zaprezentował dzieciom w jaki sposób powinni się dzieci zachowywać na drodze. Omówił także, w jaki sposób należy przewozić dziecko w samochodzie. Duże zainteresowanie dzieci wzbudził mundur policjanta oraz akcesoria potrzebne mu do pracy. Na koniec wszyscy zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie grupowe. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały odblaski.


   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne