INFORMACJA
Informujemy, że w sierpniu Przedszkole jest czynne w godzinach:

7.00 - 15.30

Od września Przedszkole będzie czynne od 6.30 do 16.30.
KONKURS NA NAPISANIE BAJKI
REGULAMIN KONKURSU ->
ODWIEDZILIŚMY FABRYKĘ CZEKOLADY
ODWIEDZILIŚMY FABRYKĘ CZEKOLADYDnia 23 maja 2015r. nasze przedszkolaki odwiedziły niezwykłą Fabrykę Czekolady (Confiserie Felicitas) w miejscowości Hornow w Niemczech.
Dzieci miały okazję obejrzeć wspaniały film o powstaniu fabryki oraz ręczne zdobienie czekoladowych pralinek. Maluchy uczestniczyły także w warsztatach zdobienia czekolady, którą mogły zabrać ze sobą. Podczas wykonywanych własnoręcznie prac, dzieci miały możliwość degustacji ciepłej płynnej czekolady do picia, która była wyśmienita.
   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU
DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLUCoroczne święto z okazji Dnia Mamy i Taty miało miejsce w naszym przedszkolu w piątek 29 maja 2015r. Dzieci śpiewały swoim rodzicom piękne i wzruszające piosenki oraz recytowały wierszyki. Po występie wszyscy obejrzeliśmy film, w którym głównymi bohaterami byli rodzice wraz ze swoimi dziećmi. Podziękowań, braw i pochwał tego dnia w naszym przedszkolu nie brakowało. Każdy rodzic miał za zadanie narysować portret swojego dziecka.
   Czytaj więcej    .. 
SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI
SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMIDnia 7 maja 2015r. dzieci wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Radomierzycach.
Celem spotkania było zapoznanie się z codzienną pracą strażaka. Dzięki życzliwości strażaków dzieci mogły obejrzeć samochody i sprzęt pożarniczy. Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość przymierzenia hełmu strażaka, przebywanie w wozie strażackim oraz próba gaszenia "fikcyjnego" pożaru. Odważni mogli wspiąć się na rurę, po której strażacy zjeżdżają, kiedy wzywa ich alarm.   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne