PRZEDSZKOLAKI NA BALU KARNAWAŁOWYM
PRZEDSZKOLAKI NA BALU KARNAWAŁOWYMW piątek 13 lutego w sali OSP w Radomierzycach odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez nasze przedszkole. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez przedszkolaków i zaproszonych gości.

Tego dnia sala OSP zamieniła się w pięknie przystrojoną salę balową, której wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Panie urozmaiciły zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy zostali nagrodzeni.

   Czytaj więcej    .. 
DZIECI NA PRZEDSTAWIENIU ''BAŚNIOWY MOSTEK CZAROWNIC''
DZIECI NA PRZEDSTAWIENIU ''BAŚNIOWY MOSTEK CZAROWNIC''Dnia 3 lutego 2015 r. całą grupą wybraliśmy się do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, gdzie mogliśmy obejrzeć przedstawienie pod tytułem „Baśniowy mostek czarownic” w wykonaniu aktorów Dolnośląskiego Teatru Młodego Widza. Podążając śladem wrocławskich legend aktorzy zaprosił wszystkie dzieci, rodziców oraz opiekunów na kolejną już przygodę, tym razem osnutą wokół Baśniowego Mostka Czarownic.

Przepiękny spektakl nie tylko odkrył przed dziećmi fascynujące sekrety Dolnego Śląska, ale także pomógł w rozwijaniu pożądanych przymiotów i umiejętności - takich jak odpowiedzialność, szczerość, pracowitość czy troska o porządek.
   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKADzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku, w których wszystkie babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości.
Dnia 23.01.2015r. o godz. 12.00 w Naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych babć i dziadków przygotowano poczęstunek oraz ciekawy program artystyczny. Uroczystość rozpoczęliśmy polonezem, a następnie dzieci wzruszyły gości wierszykami i piosenkami. Na zakończenie wszystkie wnuczęta zaśpiewały tradycyjne „ Sto lat...” i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

   Czytaj więcej    .. 
BAL KARNAWAŁOWY
''DZISIAJ W BETLEJEM DZISIAJ W BETLEJEM WESOŁA NOWINA...''
''DZISIAJ W BETLEJEM DZISIAJ W BETLEJEM WESOŁA NOWINA...''W dniu 18.12.2014r w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe.

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia.
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne