REKRUTACJA 2020
PROŚBA DO WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH, OSÓB ŻYCZLIWYCH
NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE 2018 W POWIECIE ZGORZELECKIM
Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka zostało zwycięzcą konkursu "Przedszkole na Medal 2018".
Nasza placówka otrzymała najwięcej głosów spośród wszystkich przedszkoli i punktów przedszkolnych z terenu powiatu zgorzeleckiego.
Bardzo dziękujemy za udział w głosowaniu. Zwycięstwo jest dla nas dużym wyróżnieniem i jeszcze większą zachętą do pracy z dziećmi. Nasze przedszkole to miejsce wszechstronnego rozwoju maluchów.
Szczegóły głosowania:
http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyty/
SPÓŁKI MEGASERWIS I EPORE WSPIERAJĄ PRZEDSZKOLE
W naszym przedszkolu rozpoczynamy realizację projektu pn. "Akademia Malucha - miejsce edukacji, zabawy i integracji dla dzieci". W ramach projektu zostaną przeprowadzone zajęcia plastyczne, rękodzielnicze i artystyczne. Z otrzymanych środków zostaną zakupione materiały plastyczne i dekoracyjne, artykuły papiernicze oraz tkaniny, które będą wykorzystywane podczas organizowanych zajęć.

Celem projektu jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju intelektualnego
i emocjonalnego dzieci w wieku przedszkolnym. Uczestnictwo maluchów w zajęciach wpłynie pozytywnie na rozwój inwencji twórczej, rozbudzanie wrażliwości estetycznej, odkrywanie swoich zdolności i talentów, a także kształtowanie poczucia własnej wartości.

Realizacja zajęć jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez MegaSerwis Sp. z o.o. i EPORE Sp. z o.o.


WYCIECZKA DO MUZEUM ŁUŻYCKIEGO
WYCIECZKA DO MUZEUM ŁUŻYCKIEGODnia 26.10.2017r. nasze przedszkolaki odwiedziły Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu. „Trójnogi pies i inne legendy łużyckie” to tytuł najnowszej wystawy w owym Muzeum, która w magiczny sposób wprowadziła nas w świat miejscowych baśni. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały kilku legend w specjalnie zaaranżowanych na tą potrzebę pomieszczeniach. Zwiedziliśmy m.in. mieszczański salon, las, miejski zaułek i karczmę.

To było niezapomniane przeżycie.


   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne