WYBORY MISS
WYBORY MISSW piątek 7 marca z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet w naszym przedszkolu odbyły się wybory małej miss. W jury zasiedli chłopcy, którzy wybierali najpiękniejszą spośród dziewczynek. Uczestniczki konkursu zostały pięknie wystylizowane, by przy dźwiękach muzyki zaprezentować się z jak najlepszej strony. Po występach wszystkich kandydatek jury zebrało się na naradę, w wyniku której ustalono komu przypadł najważniejszy tytuł.


   Czytaj więcej    .. 
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLUW ostatni piątek lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci bawiły się na pięknie udekorowanej sali, przebrane w fantastyczne stroje. Spotkać można tu było króla, księżniczki, baletnicę, smoki, spidermenów i wielu innych znakomitych gości. Bal prowadziły Panie przedszkolanki, które również na tą okazję przebrały się za bajkowe postacie: piękną księżniczkę oraz groźnego pirata.   Czytaj więcej    .. 
PROJEKT AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJU
PROJEKT AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJUZapraszamy dzieci zamieszkujące Gminę Zgorzelec do uczestnictwa w projekcie "Akademia Twórczego Rozwoju".


   Czytaj więcej    .. 
PRZEDSZKOLAKI NA BALU KARNAWAŁOWYM
PRZEDSZKOLAKI NA BALU KARNAWAŁOWYMPrzedszkolaki na Balu Karnawałowym W tym roku Nasze przedszkole zostało zaproszone na Bal Karnawałowy
do Szkoły Podstawowej w Osieku Łużyckim.
Dekoracja, wystrój sali oraz stroje wszystkich dzieci były niepowtarzalne.
Zaprezentowaliśmy się w strojach swoich ulubionych postaci z bajek i filmów.
Były wróżki, królewny, rycerze, piraci i wiele innych bohaterów bajek.   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLUSą takie dni w styczniu, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu.
To oczywiście Święto naszych kochanych babć i dziadków.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Dlatego też dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi paniami przygotowały dla nich uroczystość.


   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. niemiecki J.Niemiecki
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne