PRZEDSZKOLAKI NA BALU KARNAWAŁOWYM
PRZEDSZKOLAKI NA BALU KARNAWAŁOWYMPrzedszkolaki na Balu Karnawałowym W tym roku Nasze przedszkole zostało zaproszone na Bal Karnawałowy
do Szkoły Podstawowej w Osieku Łużyckim.
Dekoracja, wystrój sali oraz stroje wszystkich dzieci były niepowtarzalne.
Zaprezentowaliśmy się w strojach swoich ulubionych postaci z bajek i filmów.
Były wróżki, królewny, rycerze, piraci i wiele innych bohaterów bajek.   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLUSą takie dni w styczniu, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu.
To oczywiście Święto naszych kochanych babć i dziadków.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Dlatego też dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi paniami przygotowały dla nich uroczystość.


   Czytaj więcej    .. 
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW NA CMENTARZU
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW NA CMENTARZUW dniu 31 października tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych nasze przedszkolaki odwiedziły cmentarz. Okres przed Świętem Zmarłych to odpowiedni moment na wspomnienie tych, którzy od nas odeszli. Dzień Wszystkich Świętych to czas na rozmowę dotyczącą szacunku dla zmarłych i o odpowiednim zachowaniu się w takim miejscu, jakim jest cmentarz. Nasze przedszkolaki wraz ze swoimi paniami zapaliły znicze na miejscach pamięci i pomodliły się za zmarłych. Nie zapomnieliśmy także o zapaleniu znicza pod Krzyżem przy naszym kościele.


   Czytaj więcej    .. 
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA
"Idzie sobie przedszkolaczek,
Śpiewa, tańczy oraz skacze.
Dziś też powód ma do śmiania,
Bo to dzień jest pasowania"


I stało się !!! Dzieci z naszego przedszkola zostały prawdziwymi przedszkolakami i starszakami. Na dzień Pasowanie dzieci wspólnie ze swoimi paniami zaprosiły rodziców, aby wspólnie świętować ten ważny dzień. Dla niektórych był to pierwszy występ przed publicznością.
   Czytaj więcej    .. 
KONCERT
KONCERTDnia 28.10.2013r zostaliśmy zaproszeni na audycję umuzykalniania do zaprzyjaźnionego przedszkola "Krasnoludki" w Jędrzychowicach.

Wybraliśmy się w muzyczną podróż po świecie z muzyką. Poznaliśmy nowe instrumenty muzyczne: melodykę oraz akordeon, czyli dwa odcienie dynamiczne dźwięków o zróżnicowanej głośności forte- głośno i piano- cicho oraz tonację molową i durową. Z zaciekawieniem wsłuchiwaliśmy się w muzykę klasyczną graną na żywo przez muzyków.
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne