WIZYTA W GOSPODARSTWIE ''FARMA NA ROZDROŻU''
WIZYTA W GOSPODARSTWIE ''FARMA NA ROZDROŻU''Nasze Przedszkolaki w dniu 26 września odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne " Farma na Rozdrożu" w Mikułowej. Od samego początku czekało na nas wiele atrakcji. Widzieliśmy idyki, kurki, osiołka oraz największą kurę świata- strusia Donię. Każde z nas mogło potrzymać ogromne i ciężkie jajo strusia. Mogliśmy je porównać z innymi jajkami, np. przepiórczym czy kurzym.
   Czytaj więcej    .. 
WIZYTA W WIOSCE MAGII I CZARÓW W SPYTKOWIE
WIZYTA W WIOSCE MAGII I CZARÓW W SPYTKOWIEDnia 3 października Nasze przedszkolaki odwiedziły wieś Czarów i Magii w Spytkowie. Hokus-pokus, abrakadabra i ... znaleźliśmy się w Zaczarowanej Stodole, w której wykonuje się niespotykane rzeczy m.in. z siana, sznurków i kwiatów. W Stodole czekało na Nas wiele niespodzianek, a jedną z nich było wykonanie z zasuszonych kwiatków, szyszek, bibuły oraz cekinów. W ten właśnie sposób powstały magiczne "cuda wianki". W nagrodę za wykonaną pracę mogliśmy poskakać na sianie - co sprawiło nam ogromną przyjemność i zabawę!
   Czytaj więcej    .. 
PRZEDŁUŻAMY NABÓR NA NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
PRZEDŁUŻAMY NABÓR NA NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGOInformujemy, że do dnia 19 lipca został przedłużony nabór na nauczyciela wychowania przedszkolnego.
   Czytaj więcej    .. 
NASZE PRZEDSZKOLAKI WYRÓŻNIONE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE
NASZE PRZEDSZKOLAKI WYRÓŻNIONE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIEW kwietniu 2013r. Marszałek Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkurs plastyczny „EFS kolorami malowany”.
W konkursie mogły uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy uczestniczą lub uczestniczyli w projektach edukacyjnych Priorytetu IX Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013.
   Czytaj więcej    .. 
BAJKA ELIKSIR PRAWDY
BAJKA ELIKSIR PRAWDYDnia 16 maja 2013 r. o godzinie 9:30 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło sie przedstawienie, pt. "Eliksir Prawdy".
Aktorami przedstawienia były dzieci ze zgorzeleckiego Dziecięcego Teatru Baśni.
Przedszkolaki z "Chatki Puchatka" miały po raz kolejny kontakt ze sztuką teatralną.
   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. niemiecki J.Niemiecki
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne