AKTORZY TEATRU ''W DRODZE'' ODWIEDZILI NASZE PRZEDSZKOLE
AKTORZY TEATRU ''W DRODZE'' ODWIEDZILI NASZE PRZEDSZKOLEDnia 10.12.2014r. już po raz kolejny w naszym przedszkolu odwiedzili nas aktorzy Teatru „W drodze”, aby zaprezentować nam w innej odsłonie przepiękne baśnie: „Choinka” i „Księżniczka na ziarnku grochu” H.Ch. Andersena.   Czytaj więcej    .. 
MALUCHY NA SPEKTALKU ''SZEWCZYK DRATEWKA''
MALUCHY NA SPEKTALKU ''SZEWCZYK DRATEWKA''Dnia 8.12.2014r. zostaliśmy zaproszeni do Lubania na spektakl o Szewczyku Dratewce w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. Opowieść Janiny Porazińskiej, wzbogacona została jeszcze o szereg innych ciekawych postaci takich jak Smok Wawelski czy Król Krak, które czynią te historię bardziej interesującą.


   Czytaj więcej    .. 
MALUCHY NA PRZEDSTAWIENIU ''O KRASNOLUDKACH I SIEROTCE MARYSI''
MALUCHY NA PRZEDSTAWIENIU ''O KRASNOLUDKACH I SIEROTCE MARYSI''31 października 2014 roku całą grupą wybraliśmy się do Lubania na przedstawienie pod tytułem ,,O Krasnoludkach i o sierotce Marysi" w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Krakowa.

Ta klasyczna bajka, czytana przez wiele pokoleń była dla nas porcją znakomitej zabawy, ale też i wielu wzruszeń. To piękna opowieść o przyjaźni i miłosierdziu, w których tkwi niesamowita siła, i o tym, że warto walczyć z przeciwnościami czasem okrutnego losu.   Czytaj więcej    .. 
KONKURS ''ŚWIĄTECZNA KARTKA''
KONKURS ''ŚWIĄTECZNA KARTKA''Punkt Przedszkolny "Chatka Puchatka" w Radomierzycach
zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt.:  "Świąteczna Kartka"

   Czytaj więcej    .. 
ANDRZEJKI 2014
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne