CHATKA MAŁOLATKA - WIEJSKI PUNKT EDYKACYJNO-INTEGRACYJNY
CHATKA MAŁOLATKA - WIEJSKI PUNKT EDYKACYJNO-INTEGRACYJNYZapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat zamieszkujące teren Gminy Zgorzelec do uczestnictwa w projekcie "Chatka Małolatka - wiejski punkt edukacyjno-integracyjny".
W ramach projektu zostaną zorganizowane zajęcia plastyczno-artystyczne, zajęcia teatralne i zajęcia j.niemieckiego. Zostanie wybudowana także drewniana wiata wraz z ławeczkami i stolikami oraz minisceną, na której będą organizowane teatrzyki.
Zajęcia będą organizowane w okresie od 15 października do 30 listopada.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu pod nr telefonu: 501-234-555
Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców!
BEZPŁATNE WARSZTATY


Zapraszamy wszystkich rodziców
na bezpłatne warsztaty "Rodzice pierwszymi edukatorami swoich dzieci - nauka przez zabawę",
które odbędą się 16 października o godz.16.00 w Punkcie Przedszkolnym.


Z WIZYTĄ W GOSPODARSTWIE ROLNYM
W zeszłą środę (18.06) nasze przedszkolaki, z okazji kończącego się roku szkolnego, odbyły swoja ostatnią, przed wakacjami ,wycieczkę. Tym razem wybraliśmy się do gospodarstwa rolnego w Radzimowie. Przywitał nas tam bogato zastawiony stół ( jak to na wsi bywa). Były drożdżowe rogale z truskawkami, mini naleśniczki z bita śmietaną, świeże sezonowe owoce, domowy kompot, kiełbaski z grilla, chrupki i na ochłodę- lizaki lodowe. Ta wielka uczta była tylko jedną z wielu atrakcji, zaplanowanych na ten dzień. Oprócz tego dzieci mogły obejrzeć różne zwierzęta zamieszkujące gospodarstwo: były krowy, byki, świnki, konie, kury, kurczaczki, kaczki i maleńkie kaczątka.
   Czytaj więcej    .. 
MALUCHY W KINIE
MALUCHY W KINIEW środę 11 czerwca przedszkolaki wybrały się do multikina w Zgorzelcu na bajkę pod tytułem „Listonosz Pat i wielki świat”. Dla niektórych spośród grupy była to pierwsza wizyta w kinie, starszaki pierwszą projekcję miały już za sobą. Niemniej każde z nich było ogromnie podekscytowane, jeszcze bardziej kiedy okazało się, że zamiast tradycyjnego busa pod przedszkole podjechał duży autobus. Nie odstraszyły ich nawet półgodzinne reklamy poprzedzające film. Niektórzy co prawda zasnęli zaraz po napisach rozpoczynających Pata :-) ale większość dzieci dotrwała do końca.

   Czytaj więcej    .. 
DZIEŃ MATKI I OJCA
DZIEŃ MATKI I OJCAMama i tata są wyjątkowymi osobami, obecnymi w naszym życiu każdego dnia, troszczącymi się o nas, dbającymi, żeby niczego nam nie brakowało. Za ten codzienny trud nasze maluszki postanowiły podziękować, zapraszając ich na przedstawienie. 26 maja o godz. 11:00 przedszkole pełne już było przejętych rodziców, którzy przybyli oglądać swoje jeszcze bardziej przejęte pociechy. Przedszkolaki do tego wyjątkowego dnia przygotowywały się przez cały miesiąc. Były wierszyki dla mam i tatusiów, piosenki oraz specjalna niespodzianka: prezentacja z wypowiedziami dzieci za co kochają mamę i tatę.


   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne