WIZYTA NA ZAMKU CZOCHA
WIZYTA NA ZAMKU CZOCHAW środę (21.05) nasze przedszkolaki wybrały się na niezwykle ekscytującą, pełną tajemnic, podróż do przeszłości. Celem wyprawy był Zamek Czocha znajdujący się w miejscowości Sucha. Wyruszyliśmy zaraz po śniadaniu. Dość długo trwała ta nasza podróż, ale w końcu dojechaliśmy. Na miejscu wraz z przewodnikiem wybraliśmy się szlakami historii, zwiedzając różne sale i komnaty.

   Czytaj więcej    .. 
WIZYTA W FIGOLANDZIE
WIZYTA W FIGOLANDZIE29 kwietnia maluchy z naszego przedszkola wraz z paniami wybrały się na bogatą w atrakcje wyprawę do Figlolandu w Zgorzelcu. Tuż po śniadaniu ( z pełnymi brzuszkami i odpowiednio wysokim poziomem cukru w organizmie ;-) ) pojechaliśmy busem, który był dodatkowym ekscytującym elementem wycieczki, do cudownego miejsca, w którym wreszcie mogliśmy bezkarnie wybiegać się i wykrzyczeć.

   Czytaj więcej    .. 
WYBORY MISS
WYBORY MISSW piątek 7 marca z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet w naszym przedszkolu odbyły się wybory małej miss. W jury zasiedli chłopcy, którzy wybierali najpiękniejszą spośród dziewczynek. Uczestniczki konkursu zostały pięknie wystylizowane, by przy dźwiękach muzyki zaprezentować się z jak najlepszej strony. Po występach wszystkich kandydatek jury zebrało się na naradę, w wyniku której ustalono komu przypadł najważniejszy tytuł.


   Czytaj więcej    .. 
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLUW ostatni piątek lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci bawiły się na pięknie udekorowanej sali, przebrane w fantastyczne stroje. Spotkać można tu było króla, księżniczki, baletnicę, smoki, spidermenów i wielu innych znakomitych gości. Bal prowadziły Panie przedszkolanki, które również na tą okazję przebrały się za bajkowe postacie: piękną księżniczkę oraz groźnego pirata.   Czytaj więcej    .. 
PROJEKT AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJU
PROJEKT AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJUZapraszamy dzieci zamieszkujące Gminę Zgorzelec do uczestnictwa w projekcie "Akademia Twórczego Rozwoju".


   Czytaj więcej    .. 
Facebook


Zajęcia dodatkowe
j. angielski J.Angielski
kolo odkrywcy Koło Małego Odkrywcy
rytmika i logopedia Rytmika i zajęcia logopedyczne
sportowe i plastyczne Zajęcia sportowe i plastyczne